Euro
English
Search

Ankara Çankaya Günlük Kiralık Daire

SKU: ankara-cankaya-3
€0.00
Ankara Çankaya günlük kiralık daire ile başkentteki konaklama ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Büyüklüğü 55 m2 olan dairemiz, ihtiyaçlarınız dikkate alınarak özenli bir şekilde hazırlanmıştır. İçerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz temel eşyaların tamamı vardır. Ankara’ya geldiğinizde farklı nedenlere bağlı olarak kısa süreli konaklama ihtiyaçlarınız ortaya çıkabilir. Böyle zamanlarda en iyi seçenek Çankaya günlük kiralık ev hizmetlerinden yararlanmaktır. Ev rahatlığında bir deneyim yaşamak ve konaklama ihtiyacını kaliteli bir şekilde gidermek için sizlere sunmuş olduğumuz dairemizi tercih edebilirsiniz. 1+1 şeklindeki dairemiz, 2 kişinin çok rahat bir şekilde kalacağı şekilde hazırlanmıştır. Ankara apart içerisinde çift kişilik yatağın bulunduğu bir yatak odası vardır. Özel olarak hazırlanan yatak odasında her detay özenli bir şekilde ayarlanmıştır. Yüksek konfor sağlayan ortopedik yatak ve ihtiyaç duyabileceğiniz eşyaların tamamı burada bulunmaktadır.
+ -

Ankara Çankaya günlük kiralık daire ile başkentteki konaklama ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Büyüklüğü 55 m2 olan dairemiz, ihtiyaçlarınız dikkate alınarak özenli bir şekilde hazırlanmıştır. İçerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz temel eşyaların tamamı vardır.

Ankara’ya geldiğinizde farklı nedenlere bağlı olarak kısa süreli konaklama ihtiyaçlarınız ortaya çıkabilir. Böyle zamanlarda en iyi seçenek Çankaya günlük kiralık ev hizmetlerinden yararlanmaktır. Ev rahatlığında bir deneyim yaşamak ve konaklama ihtiyacını kaliteli bir şekilde gidermek için sizlere sunmuş olduğumuz dairemizi tercih edebilirsiniz.

1+1 şeklindeki dairemiz, 2 kişinin çok rahat bir şekilde kalacağı şekilde hazırlanmıştır. Ankara apart içerisinde çift kişilik yatağın bulunduğu bir yatak odası vardır. Özel olarak hazırlanan yatak odasında her detay özenli bir şekilde ayarlanmıştır. Yüksek konfor sağlayan ortopedik yatak ve ihtiyaç duyabileceğiniz eşyaların tamamı burada bulunmaktadır.

Write your own review Close Review Form
  • Product can be reviewed only after purchasing it
*
*
Bad
Excellent
*
*
*
TIKLA ARA