Euro
English
Search

Ankara Kızılay Günlük Kiralık Ev

SKU: ankara-kizilay-4
€0.00
Ankara Kızılay günlük kiralık ev ile başkentteki konaklama ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde karşılıyoruz. Kentin en merkezi noktasında yer alan dairemiz, konaklama konusundaki ihtiyaçlarınıza kaliteli olarak cevap veriyor. Ayrıca özel konumu ile birçok devlet kurumuna ve kentteki en bilinen noktalara yürüyerek dahi ulaşmanızı sağlıyor. Ankara Çankaya günlük kiralık daire ile eşsiz bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Ankara’ya askeri sınavlar, hastane, devlet kurumdaki resmi işlemler veya benzeri nedenlerle geldiğinizde konaklama ihtiyacı oluşabilir. Böyle zamanlarda oteller ilk akla gelen seçeneklerdir. Ancak hem yüksek doluluk oranları hem de yüksek fiyatları otelleri cazip bir seçenek olmaktan çıkarmıştır. Bunun yerine Ankara günlük kiralık ev tercih ederek çok daha kaliteli bir hizmeti, daha uygun fiyata alabilirsiniz. Sizler için özenli bir şekilde hazırlamış olduğumuz dairemiz, kaliteli eşyalardan oluşmaktadır. İçerisinde, ihtiyaç duyabileceğiniz bütün temel eşyalar, hatta çok daha fazlası vardır. Brüt alanı 110 m2 olan dairemizde 4 kişi çok rahat bir şekilde konaklayabilir. Çocuklu aileler için de uygun olan dairemizde bir adet çift kişilik yatak ve bir adet de çekyat vardır. Daire içerisinde ayrıca ocak, televizyon ve buzdolabı gibi eşyalar da mevcuttur.
+ -

Ankara Kızılay günlük kiralık ev ile başkentteki konaklama ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde karşılıyoruz. Kentin en merkezi noktasında yer alan dairemiz, konaklama konusundaki ihtiyaçlarınıza kaliteli olarak cevap veriyor. Ayrıca özel konumu ile birçok devlet kurumuna ve kentteki en bilinen noktalara yürüyerek dahi ulaşmanızı sağlıyor. Ankara Çankaya günlük kiralık daire ile eşsiz bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ankara’ya askeri sınavlar, hastane, devlet kurumdaki resmi işlemler veya benzeri nedenlerle geldiğinizde konaklama ihtiyacı oluşabilir. Böyle zamanlarda oteller ilk akla gelen seçeneklerdir. Ancak hem yüksek doluluk oranları hem de yüksek fiyatları otelleri cazip bir seçenek olmaktan çıkarmıştır. Bunun yerine Ankara günlük kiralık ev tercih ederek çok daha kaliteli bir hizmeti, daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Sizler için özenli bir şekilde hazırlamış olduğumuz dairemiz, kaliteli eşyalardan oluşmaktadır. İçerisinde, ihtiyaç duyabileceğiniz bütün temel eşyalar, hatta çok daha fazlası vardır. Brüt alanı 110 m2 olan dairemizde 4 kişi çok rahat bir şekilde konaklayabilir. Çocuklu aileler için de uygun olan dairemizde bir adet çift kişilik yatak ve bir adet de çekyat vardır. Daire içerisinde ayrıca ocak, televizyon ve buzdolabı gibi eşyalar da mevcuttur.

Write your own review Close Review Form
  • Product can be reviewed only after purchasing it
*
*
Bad
Excellent
*
*
*
TIKLA ARA