Euro
Türkçe
Arama

Ankara Öveçler'de Günlük Kiralık Ev

SKU: ankara-ovecler-4
€0,00
Otel odası konseptine uygun bir şekilde hazırlanan 1+0 dairemiz, konaklama ihtiyaçlarınızı kaliteli olarak karşılayacaktır. Ankara Çankaya günlük kiralık daire, sahip olduğu özellikler sayesinde sorunsuz bir konaklama deneyimi yaşamınızı sağlar. Dairemiz, konum olarak Ankara’nın en özel bölgelerinden olan Öveçler içerisindedir. Etrafında birçok market, eczane, restoran ve kafe gibi işletme vardır. Bu işletmeler sayesinde ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaçlarınız için telefonla sipariş de verebilirsiniz. Balgat hastanelerine yakın bir konumda olması, dairemizin en önemli avantajları arasında yer alır. Bu hastaneler için bölgeye geldiğinizde, konaklama ihtiyaçlarınız için dairemizi tercih edebilirsiniz. Hastaneden dairemize kolaylıkla gelebilir ve dinlendikten sonra yeniden hastanedeki işleriniz için ilgili hastaneye gidebilirsiniz.
+ -

Otel odası konseptine uygun bir şekilde hazırlanan 1+0 dairemiz, konaklama ihtiyaçlarınızı kaliteli olarak karşılayacaktır. Ankara Çankaya günlük kiralık daire, sahip olduğu özellikler sayesinde sorunsuz bir konaklama deneyimi yaşamınızı sağlar.

Dairemiz, konum olarak Ankara’nın en özel bölgelerinden olan Öveçler içerisindedir. Etrafında birçok market, eczane, restoran ve kafe gibi işletme vardır. Bu işletmeler sayesinde ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaçlarınız için telefonla sipariş de verebilirsiniz.

Balgat hastanelerine yakın bir konumda olması, dairemizin en önemli avantajları arasında yer alır. Bu hastaneler için bölgeye geldiğinizde, konaklama ihtiyaçlarınız için dairemizi tercih edebilirsiniz. Hastaneden dairemize kolaylıkla gelebilir ve dinlendikten sonra yeniden hastanedeki işleriniz için ilgili hastaneye gidebilirsiniz.

Kendi yorumunuzu yazın Close Review Form
  • Ürün yalnızca satın aldıktan sonra incelenebilir
*
*
Kötü
Mükemmel
*
*
*
TIKLA ARA