Euro
English
Search

Artvin Günlük Kiralık Ev Fiyatları

SKU: artvin-1
€0.00
+ -

Artvin’de konaklama ihtiyacınız halinde günlük kiralık apartların fiyatları ve aklınıza takılan daha bir çok soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Artvin günlük kiralık ev fiyatlarını belirlerken bir çok etken göz önünde bulundurulur. Fiyatları elimizden geldiğince uygun tutmaya çalışıyoruz. Artvin günlük kiralık dairemizin net fiyat bilgini almanız için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. İşletmemizin ana felsefesi olan müşteri değil misafir konaklatmasıdır. Elimizden gelen en dip fiyatlarla sizlere yardımcı olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Artvin Apart Evler Uygun Fiyat
Günlük kiralık ev alışıla gelmiş diğer konaklama seçeneklerine göre her zaman daha makul ve konforlu olacaktır. Çünkü otelde, pansiyonda değil sonuç olarak bir evde konaklamanız gerçekleşecek. Sizin evinizden tek eksiği kişisel eşyalarınız olan apartımız. Hijyenik olarak konaklamalarınız için her daim hazır olacaktır. Evlerimiz kendi eviniz sıcaklığında ve konforunda tutulmaya çalışılmıştır. Günlük kiralık evlerin en makul konaklama imkanlarından olmasının asıl sebebinden bahsedilmesi gerekirse evlerimizin içerisinde mutfak bulunması. İstedeğiniz gibi yemeklerinizi yapıp çayınızı kahvenizi içebilirsiniz. Konaklama kapasitesininde yüksek olması yemeklerinizi istediğiniz gibi yapabilmeniz diğer konaklama imkanlarında olmayan ana özellikler diye biliriz.

Artvin Apart Ev Kullanım
Günlük kiralık evimiz 1+1 bir salon ve bir yatak odası kullanımından ibaret olup. Kendi kullanım alanının içerisinde banyosu, tuvaleti ve mutfağı dahildir. Günlük kiralık dairemiz bina içerisinde olup. En önemli konaklama hususu kendi evinizde kendi komşularınıza göstermiş olduğunuz hassasiyeti göstermenizdir. Ayrıca apartımız yasal olarak işletilmekte ve kimlik bildirim kanununa tabi olarak çalışılmaktadır. Eviniz hassasiyetinde evimiz kullanımınızı beklemektedir.

Artvin Klimalı Günlük Kiralık Daire Temiz
Günlük kiralık apartımızı günümüz şartlarına uygun olarak hijyenik tutmaya çalışıyoruz. Evlerimiz içerisinde konaklamanız süresince temizliğinizi yapabileceğiniz malzemeler mevcuttur. Yemelerinizden sonra kullana bileceğiniz. Bulaşık makinası ve çamaşır makinası aktif olarak vardır. Sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Artvinde konaklamalarınızın çözüm ortağı olarak bize ulaşmanızı bekliyoruz. Bölgemizde az bulunan klimalı günlük kiralık ev olarak sizleri bekliyoruz. Evlerimiz sahibinden kiraya verilmektedir. Her hangi bir aracı kurum olmaksızın direkt olarak sahibiyle görüşüp ödemenizi yapabilirsiniz. Aracı yapılara verilecek paralarınız cebinizde kalır. İlan açıklamamızın başında da belirttiğimiz gibi Artvin günlük kiralık ev uygun fiyatlı olabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Write your own review Close Review Form
  • Product can be reviewed only after purchasing it
*
*
Bad
Excellent
*
*
*
TIKLA ARA