Türk Lirası
English
Search
Picture for category Balgat Günlük Kiralık Daire

Balgat Günlük Kiralık Daire

Saatlik günlük kiralık evlerimiz hizmetinizde.

3 Items in Grid 4 Items in Grid List

Ankara Balgat Daily Apart near AŞTİ

ankara-balgat-6
Ankara in Balgat near ASTi daily rental house. 7/24 service
240.00TL

Ankara Dikmen Valey Daily House

ankara-balgat-7
Ankara Dikmen Valey Daily House 7/24 service
240.00TL

Ankara Balgat Close to Koru Hospital Rent Terraced House

ankara-balgat-9
Ankara in Balgat Close to Koru Hospital terraced furnished daily rental house. We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, double bed, sofa, sofa bed .
240.00TL

Furnished House near Memorial Hospital

ankara-balgat-14
Ankara near Memorial Hospital furnished daily rental house. We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, double bed, sofa, sofa bed .
240.00TL

Ankara Cetin Emec Boulevard Daily House near TBMM

ankara-balgat-17
Ankara in Cetin Emeç Boulevard near Parlement daily rental house.We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, double bed, sofa, sofa bed .
200.00TL

Ankara Dikmen Öveçler Daily House

ankara-ovecler-3
Ankara in Öveçler furnished daily rental house. We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, double bed, sofa, sofa bed .
210.00TL

Ankara Balgat Daily Apartment

ankara-balgat-18
Ankara Balgat Daily Apartment 7/24 Service
290.00TL

Ankara Balgat Daily Apart near Eskisehir Road

ankara-balgat-13
Ankara in Balgat near city center and ASTi daily rental house.We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, double bed, sofa, sofa bed with the option of staying up to 6 people.
220.00TL

Kirami Refia Alemdaroğlu near High School Rent House

ankara-balgat-10
Ankara in Balgat furnished daily rental house. We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, double bed, sofa, sofa bed .
240.00TL

Ankara Dikmen Close to Police House

ankara-balgat-8
Ankara in Dikmen Close to police furnished daily rental house. We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, double bed, sofa, sofa bed .
240.00TL

Ankara Balgat Daily Apart near Ufuk Hospital

ankara-balgat-19
Ankara in Balgat Daily Apart near Ufuk Hospital.7/24 Service
210.00TL

Ankara Balgat Daily Apart near Konya Road

ankara-balgat-20
Ankara in Balgat near Konya and Eskişehir Road, Ufuk and Bayındır Hospital daily rental house.We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, double bed, sofa, sofa bed with.
230.00TL

Ankara Balgat Daily house near Next Level

ankara-balgat-21
Ankara in Balgat near Eskişehir Road, Aşti, Next Level .7/24 service
200.00TL

Ankara Öveçler'de Günlük Kiralık Ev

ankara-ovecler-4
Otel odası konseptine uygun bir şekilde hazırlanan 1+0 dairemiz, konaklama ihtiyaçlarınızı kaliteli olarak karşılayacaktır. Ankara Çankaya günlük kiralık daire, sahip olduğu özellikler sayesinde sorunsuz bir konaklama deneyimi yaşamınızı sağlar. Dairemiz, konum olarak Ankara’nın en özel bölgelerinden olan Öveçler içerisindedir. Etrafında birçok market, eczane, restoran ve kafe gibi işletme vardır. Bu işletmeler sayesinde ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaçlarınız için telefonla sipariş de verebilirsiniz. Balgat hastanelerine yakın bir konumda olması, dairemizin en önemli avantajları arasında yer alır. Bu hastaneler için bölgeye geldiğinizde, konaklama ihtiyaçlarınız için dairemizi tercih edebilirsiniz. Hastaneden dairemize kolaylıkla gelebilir ve dinlendikten sonra yeniden hastanedeki işleriniz için ilgili hastaneye gidebilirsiniz.
250.00TL
TIKLA ARA