Euro
English
Search

Kırıkkale Yenişehir Günlük Kiralık Ev

SKU: kirikkale-yenisehir-1
€0.00
+ -

2+1 günlük kiralık apart dairenin az bulunduğu bölgemiz Yenişehir’de konaklama kapasitesinin fazlalığıyla sıfır eşyalarıyla dikkat çeken evimiz hizmetlerinize açılmıştır. Sizleri ve sizlerin önemsediği herkesi temiz apartlarımızda konaklatmaktan mutluyuz. Günlük kiralık apart sayısının gayet fazla olduğu Kırıkkale Yenişehir’de günlük kiralık daire bulabilmeniz gayet kolaydır. Ama 10 yıllık işletme geçmişimizin bize kattığı bir çok şeyi misafirlerimizin konaklama konforu için harçıyoruz. Bu tecrübede ve apartımız temizliğinde yeni eşyalarla dizayn edilmiş günlük kiralık evi Yenişehir’de bulmanız o kadar değildir. İşte tam da bu noktada 10 yıllık tecrübesiyle işletmemiz sizlere yardımcı olmaya hazırdır.

Kırıkkale Yenişehir Apart Sahibinden
Günlük kiralık evlerimiz kiralanırken kesinlikle hiç bir aracı olmadan. Direkt olarak işletmemizle iletişime geçersiniz. Bu şekilde Yenişehir günlük kiralık apart sahibinden kiralanmış olur. Sizlerinde ekonomik olarak zor günler geçirdiği bu dönemlerde ekstra olarak nkimseye para ödeme zorunluluğunuz kalmaz. Günlük kiralık evlerin kiralanmasındaki ana amaçta zaten budur. Diğer seçeneklere göre daha uygun fiyatlı konaklama olmasıdır.

Kırıkkale Uygun Fiyatlı Konaklama
Konaklama ihtiyaçlarınızı makul seviyelere indirebilmek için tasarlanmış günlük kiralık apartımız. Yenişehir bölgesinde nadir olarak bulunan 2+1 günlük kiralık aparttır. Kalabalık konaklamalarınız makul seviyelerin altına indirecektir. Konaklamalarınızı makulleştire bilmek için sadece oda sayısının ve yatak kapasitesinin arttırılması yeterli değildir. Bide bu durumların farkında olduğumuz için evlerimize kullanışlı mutfaklar ekledik. Yemeklerinizi kendiniz yaparken aynı zamanda kendinizi evinizde gibi hissedebileceksiniz. Bizimde işletme olarak ana hususlarımızdan biri budur. Günlük kiralık apartta gibi değil kendi öz evinizde gibi hissettirebiliyorsak ne mutlu bizlere.

Yenişehir Temiz Günlük Kiralık Apart
Apartımız 10 yıllık tecrübemizle ve konusunda uzman ekibimiz tarafından temizlenir. Kullanılan temizlik malzemeleri özellikle seçilir. Konaklama süresi boyunca kullanılan özel eşyalar (yastık kılıfı, nevresim, terlik, havlu vb) kesinlikle her misafirimizin çıkışından sonra temizleriyle değiştirilir. Kırıkkale Yenişehir günlük kiralık apartımız kurumsaldır. Yasal olarak çalışıyoruz. Günlük kiralık evlerimize giriş yaparken kesinlikle kimlik bildirim zorunluluğu vardır. Ayrıca 18 yaş altı konaklama kesinlikle mümkündeğildir(yanında ailesinden birileri olmadığı sürece).

Günün 24 saati açığız. Merak ettiklerinizi ve güncel fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yenişehir günlük kiralık ev fiyatları kişi sayısına, konaklama süresine, hafta içi yada hafta sonlarına göre ve de özel günlere göre değişkenlik gösterebilir. Daha detaylı bilgi için günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Write your own review Close Review Form
  • Product can be reviewed only after purchasing it
*
*
Bad
Excellent
*
*
*
TIKLA ARA