Türk Lirası
Türkçe
Arama
Kızılay kategorisi için resim

Kızılay

 Ankara Kızılay’da bulunan apartlarımız; siz müşterilerimiz tüm ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış olup konforunuzu sağlayacak her türlü mobilya bulunmaktadır.
Apartlarımızda güven ve huzur içinde zaman geçirebilmeniz amaçlı tüm gerekli iç mimari çalışmaları yapılmıştır. Apartlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon işlemleri için hemen firmamızda bulunan müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.
banner
3 Items in Izgara 4 Items in Izgara Liste

ankara beşevler günlük kiralık daire

ankara-besevler-09
dairemiz 2+1 olup,1.katta ısıtmalı ve 24 sıcak su hizmeti vardır. Wifi bulunmaktadır. Ankara beşevler apart öğrenci evleri
200,00TL

Ankara çankaya beytepe günlük apart

ankara-çankaya-beytepe -13
1+1 olan günlük kiralık dairemizde sıcak su, kombi, duşakabin ve bir çift kişilik yatak, iki adet kanepe mevcuttur.wifi vardır.
225,00TL

ankara çankaya günlük kiralık daire

ankara-cankaya-19
Ankara Çankaya 2+1 günlük kiralık ev. Duşakabin, 24 saat sıcak su, kalorifer, mutfak, gazlı dörtlü ocak, lcd televizyon, uydu kanalları, çift kişilik yatak, koltuk, wifi. Çankaya günlük kiralık ev ile kaliteli konaklama sağlamaktayız. Çankaya günlük ev kiralama ile hizmetinizdeyiz.
190,00TL

Ankara Dikimevi Kiralık Daire

ankara-dikimevi-04
4+1 olan günlük kiralık dairemizde sıcak su, kombi, duşakabin ve bir çift kişilik yatak, iki adet kanepe mevcuttur.
110,00TL

ankara sıhhiye sahibinden kiralık daire

ankara-sihhiye-11
Dairemiz 3+1 olup, 5.katta ısıtmalı ve 24 sıcak su hizmeti vardır. .Asansör vardır.
180,00TL

ankara ulusta günlük pansiyon

ankara-ulus-06
Ulus günlük kiralık ev 2+1 olup, 2.katta ısıtmalı ve 24 sıcak su hizmeti vardır. Wifi bulunmaktadır. Ankara pansiyon çankaya ankara ile rahat konaklamanın farkını göreceksiniz. Ulus günlük ev opsiyonumuz mevcuttur. Ankara ulus günlük kiralık ev hizmetimizle sizlere hijyenik konaklama sağlıyoruz. Ulusta günlük kiralık ev için iletişime geçiniz.
160,00TL

Ankara Kızılay Günlük Kiralık Ev

ankara-kizilay-1
Ankara Kızılay'da günlük kiralık ev. Duşakabin, 24 saat sıcak su, kalorifer, mutfak, gazlı dörtlü ocak, lcd televizyon, uydu kanalları, çift kişilik yatak, koltuk, çekyat 6 kişiye kadar kalma opsiyonlu dairelerimiz mevcuttur. Ankara kızılay günlük pansiyon seçeneğimiz mevcuttur.
200,00TL

Ankara Kızılay Sakarya Caddesi Günlük Apart

ankara-sakaryacaddesi-1
Ankara kızılay'da sakarya caddesi günlük ev. Duşakabin, 24 saat sıcak su, kalorifer, mutfak, gazlı dörtlü ocak, lcd televizyon, uydu kanalları, çift kişilik yatak, koltuk, çekyat 6 kişiye kadar kalma opsiyonlu dairelerimiz mevcuttur. Kızılay günlük kiralık apart ile kaliteli konaklama sunmaktayız.
190,00TL

Ankara Kızılay Yüksel Caddesi Günlük ev

ankara-yukselcaddesi-1
Ankara kızılay yüksel caddesinde günlük kiralık ev. Duşakabin, 24 saat sıcak su, kalorifer, mutfak, gazlı dörtlü ocak, lcd televizyon, uydu kanalları, çift kişilik yatak, koltuk, çekyat 6 kişiye kadar kalma opsiyonlu dairelerimiz mevcuttur. Ankara kızılay kiralık apart ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
240,00TL

Ankara Kızılay Ziya Gökalp Günlük Daire

ankara-ziyagokalp-1
Ankara kızılay giya gökalp caddesinde günlük kiralık ev. Hijyen ve konforuyla sizlerin hizmetinde. Ankara kızılay günlük kiralık ev
250,00TL

Ankara Kızılay Mithatpaşa Günlük Daire

ankara-mithatpasa-1
Ankara kızılay mithatpaşa'da günlük apart. 7/24 hijyen ve konforla sizlere hizmet sunuyoruz. Kızılay günlük kiralık ev daire ile hizmetinizdeyiz.
200,00TL

Ankara Kızılay Mithatpaşa apart

ankara-mithatpasa-2
Ankara kızılay mithatpaşa'da günübirlik apart. Duşakabin, 24 saat sıcak su, kalorifer, mutfak, gazlı dörtlü ocak, lcd televizyon, uydu kanalları, çift kişilik yatak, koltuk, çekyat 6 kişiye kadar kalma opsiyonlu dairelerimiz mevcuttur.
150,00TL

Ankara Kızılay Necatibey Günlük Ev

ankara-necatibey-1
Ankara kızılay necatibey'de günübirlik daire. 7/24 hijyen ve konforla sizlerin hizmetinizdeyiz. Kızılay günlük kiralık daire
160,00TL

Ankara Kızılay Kumrular Günlük Apart

ankara-kumrular-1
Ankara kızılay kumrular'da günlük kiralık ev. Duşakabin, 24 saat sıcak su, kalorifer, mutfak, gazlı dörtlü ocak, lcd televizyon, uydu kanalları, çift kişilik yatak, koltuk, çekyat 6 kişiye kadar kalma opsiyonlu dairelerimiz mevcuttur.
210,00TL

Ankara Kızılay Kumrular Günlük Kiralık Ev

ankara-kumrular-2
Ankara kızılay kumrular'da günlük kiralık daire. Duşakabin, 24 saat sıcak su, kalorifer, mutfak, gazlı dörtlü ocak, lcd televizyon, uydu kanalları, çift kişilik yatak, koltuk, çekyat 6 kişiye kadar kalma opsiyonlu dairelerimiz mevcuttur.
190,00TL

Ankara Kızılay Atatürk Bulvarı Günlük Ev

ankara-ataurkbulvari-1
Ankara Kızılay Atatürk bulvarı 'nda günlük kiralık ev. Duşakabin, 24 saat sıcak su, kalorifer, mutfak, gazlı dörtlü ocak, lcd televizyon, uydu kanalları, çift kişilik yatak, koltuk, çekyat 6 kişiye kadar kalma opsiyonlu dairelerimiz mevcuttur. Ankara kızılay günlük kiralık apart
250,00TL

Ankara Kızılay Meşrutiyet Günlük Ev

ankara-mesrutiyet-2
Ankara kızılay meşrutiyet'de günlük kiralık ev. Duşakabin, 24 saat sıcak su, kalorifer, mutfak, gazlı dörtlü ocak, lcd televizyon, uydu kanalları, çift kişilik yatak, koltuk, çekyat 6 kişiye kadar kalma opsiyonlu dairelerimiz mevcuttur. Ankara kızılay günlük ev kiralama
220,00TL

Ankara Kızılay Milli Müdafaa Caddesi Günlük Apart

ankara-millimudafaa-1
Ankara kızılay milli müdafaa caddesi'nde günlük kiralık ev. Duşakabin, 24 saat sıcak su, kalorifer, mutfak, gazlı dörtlü ocak, lcd televizyon, uydu kanalları, çift kişilik yatak, koltuk, çekyat 6 kişiye kadar kalma opsiyonlu dairelerimiz mevcuttur. Ankara kızılay günlük kiralık
230,00TL
banner

 Bizi Arayın