Euro
English
Search

Kızılay'da Saatlik Kiralık Ev

SKU: ankara-kizilay-5
€0.00
+ -

Kızılay Saatlik Kiralık Ev Fiyatları
Başkentin kalbi Kızılayda saatlik kiralık apartın nabzını tutuyoruz. Anakarada ulaşım kolaylığı merkezilik ve saatlik konaklama denilince akla ilk gelen yer kızılaydır. Saatlik kiralık evlerimizde Kızılayın en merkezi bölgesi olan Kızılay AVM nin hemen yanında. Yürüyerek maksimum 2 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Lokasyonundan dolayı güven parkın hemen yanı başında bulunan saatlik apatımızın neredeyse önünde bulunan dolmuş ve otobüs duraklarını bilmeyen yoktur. Toplu ulaşım imkanları kullanan her Ankaralı. Yada Ankara’ya gelen misafirler bu durakları en az bir kere ziyaret etmiştir. Evlerimiz sadece saatlik olarak değil günlük, haftalık yada daha uzun süreli kiralamalar içinde kullanılabilir. Saatlik kiralık dairelerimizin fiyatları da konakladığınız süreye göre değişkenlik göstermektedir. Saatlik kiralık evlerin ayrıca fiyatlarını değiştiren diğer etkenler sıralanması gerekirse ;

Konaklamaya Başlayacağınmız Saat
Konaklama Süresi
Kişi Sayısı
Hafta İçi ve Hafta Sonu Günleri
Diğer Özel Günler (Sevgililer Günü, Yılbaşı vb).
Saatlik kiralık evlerin net fiyat bilgilerine ulaşa bilmek için lütfen. 7/24 saat açık olan apartımıza istediğiniz zaman ulaşabilir. Gerekli fiyatlandırmalara net bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Temiz Saatlik Kiralık Ev
Dairelerimizde; bizim ve sizler için de en önemli konunun temizlik olduğunu biliyoruz ve işletmemizi bu yönde geliştiriyoruz. Günlük kiralık apartlardan daha ziyade saatlik kiralık evlerdeki giriş çıkların daha hızlı olması hijyen kurallarına daha fazla özen gösterilmesini gerektirir. Bizde işletme olarak pandemiden bu yana evlerimiz düzenli olarak her misafir giriş çıkışından sonra detaylı olarak temizlenir. Ardından da konusunda uzman ekip tarafınca dezenfekte edilir.

Kızılay Güvenilir Saatlik Kiralık Ev
işimizi uzun zamandan beridir resmi standartlarda icra ediyoruz. Saatlik kiralık evler için farklı fotoğraflarla ilan çıkan geldiğinizde dolu denilen diğer saatlik kiralık dairelerde yaşanılan sorunları burada yaşamayacağınızın garantisini sizlere verebiliriz. Fotoğraflarda görmüş olduğunuz seçenekleri yerinde geldiğiniz zaman her hangi bir ücret ödemeden görüp kontrol edip beğendikten sonra ödemesini yapabilirsiniz. illahaki aktif bir işletmede problem yaşana bilir. Ama önemli olan o işletmenin problemini çözüm noktasına ne kadar hızlı ve kullanıcılarını mağdur etmeden getirebildiğidir. Bizlerde sizlerin konforu için apartımızda daimi olara7/24 süresince tenik personelimizi hizmetinize sunuyoruz.

Ankaranın merkezi Kızılayda sizleri saatlik kiralık evlerimizde bekliyoruz… metaş ailesi olarak hizmetinizdeyiz..

Write your own review Close Review Form
  • Product can be reviewed only after purchasing it
*
*
Bad
Excellent
*
*
*
TIKLA ARA