Türk Lirası
English
Search
Picture for category Mamak

Mamak

3 Items in Grid 4 Items in Grid List

Ankara Mamak Daily Apartment

ankara-mamak-07
Ankara in Mamak furnished daily rental house. We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, double bed, sofa, sofa bed .
230.00TL

Mamak Demirlibahce Furnished Rent House

MamakApart-no1
Ankara in Mamak Demirlibahce furnished daily rental house. We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, double bed, sofa, sofa bed .
230.00TL

Ankara Cebeci Daily House in City Center

ankara-iccebeci-1
Ankara in Cebeci city center daily rental house.We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, 2 double bed, sofa, sofa bed .
280.00TL

Ankara Cebeci Daily House in City Center

ankara-iccebeci-1-copy
Ankara in Cebeci daily rental house.We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, double bed, sofa, sofa bed .
4500.00TL

Ankara Günlük Kiralık Daire

ankara-mamak-6
Ankara’daki konaklama ihtiyaçlarınızı geniş bir dairede karşılamak istemez misiniz? Ankara günlük kiralık daire olarak sunmuş olduğumuz evimiz, genişliği ve içerisindeki eşyaları ile beklentilerinizi en üst seviyeden karşılayacaktır. Kendi evinizdeymiş gibi bir deneyim yaşayacak ve kaliteli bir şekilde konaklayacaksınız. Toplam 130 m2 büyüklüğe sahip olan evimiz, özenli bir şekilde hazırlanmıştır. Normal bir aile evinden hiçbir farkı yoktur. Kesinlikle çok küçük ve sıkış sıkış olan konutlarla kıyaslamayın.
350.00TL
TIKLA ARA